( )
Jaga:     
Sisuturundus | Meravita

Veresuhkru normaliseerimine looduslikul teel (1)

Kõrgenenud veresuhkru ja kolesteroolitasemega võitlevad paljud just vanemas eas inimesed, küll aga on seda probleemi üha enam ka nooremate seas. Kõrgenenud veresuhkrutase toob tihti juurde ka soovimatud lisakilod, millest on juba keerulisem vabaneda. Samuti mõjutab pidev kõrgenenud suhkru- ja kolesteroolitase südame-veresoonkonda. Veresuhkruks nimetatakse inimese veres sisalduvat glükoosi. Veres ringlev glükoos on meie keha moodustavatele rakkudele eelistatuim energiaallikas, millega hoitakse töös elutegevuseks vajalikke rakufunktsioone, kudesid ja organeid. Inimese veres sisalduv glükoos tekib pärast söömist süsivesikute lagundamisel seedetraktis. Seejärel imendub glükoos verre ja tema taset määratakse veresuhkru analüüsiga. Normaalne veresuhkru väärtus jääb vahemikku 3,5-5,5 mmol/l.

Veresuhkru sisaldust veres on võimalik mõõta koduse kiirtestiga, millega saab tutvuda SIIN.

Mida aga teha, kui veresuhkru tase on liiga kõrge? Siin tuleb appi eksootiline taim nimega banaba. Sajandeid Filipiinidel ja Kagu-Aasias tuntud banabat kasutatakse veresuhkru taseme ning kehakaalu normaliseerimiseks looduslikul teel. Seda taime nimetatakse ka India uhkuseks ja kuninganna õieks. Selle Jaapanis ja USA-s väga populaarse süsivesikute ainevahetust toetava taime lehtedes leiduv aktiivaine korosoolhape (5%) toimib sarnaselt insuliinile. Banaba aitab normaliseerida ka kehakaalu ning tihedast söömisest tingitud veresuhkru taseme kõikumist, mis on tüüpiliseks probleemiks ülekaalulistel inimestel.

Meravita pakub eksklusiivset Eestis valmistatud toidulisandit banaba ja kroomiga, mis aitab normaliseerida veresuhkrut ja kehakaalu looduslikul teel. Tootes on lisaks banabale ka kroom, mis on efektiivne veresuhkru taseme hoidja ning soodustab normaalse ainevahetuse toimimist. Veresuhkru ja kolesterooli taseme tõus viitab tihti kroomi puudusele. Kroomi puudust võib esineda eelkõige vanuritel ja rohkelt suhkrut tarbivatel inimestel ning ka füüsiliselt aktiivsetel inimestel. Meravita veresuhkru normaliseerija kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Banabat ei soovitata tarvitada samaaegselt kofeiiniga. Samuti ei ole see soovitatav rasedatele ega imetavatele emadele ning nendele I grupi diabeetikutele, kes süstivad insuliini ja/või tarvitavad lisaks veresuhkrut alandavaid ravimeid. Diabeeti põdevad inimesed peaksid enne toote tarbimist pidama nõu oma arstiga.

1 kommentaar

E
elli  /   09:27, 14. jaan 2018
kas see on mingi reklaam või, ja suhrunäitude piirmäärad on meil küll teised,,,6,1 on normi piir,,,

Loe ka neid lugusid