46
fotot
Jaga:     
Mood

GALERII | Vilniuse suurüritusel esitleti Balti pulmamoodi

18. veebruaril toimus Leedus teistkordselt L'ORÈAL PROFESSIONNEL Baltic Bridal Fashion Show, mis tegi Vilniuse üheks päevaks Baltikumi moepealinnaks, kuhu tulid kokku moeloojad nii Baltimaadest kui kaugemalt. 

Eestist esindas Baltimaade ehte- ja aksessuaaridisainereid koondav platvorm ja e-pood WURUHI.com. Wuruhi tõi Leetu kaasa 14 Eesti disaineri loomingu: New Vintage by Kriss, Kaire Rannik. Lisa Kroeber, Anneli Tammik, SECO by Jane Aus, DeMoog, Astrid Rajalo, Ida Tau, Ülle Kõuts, Tanel Veenre, MARIMO, Kadri Kruus, HYRV  ja Darja Popolitova. 

Rahvusvaheline pulmateemaline suurüritus toimus Vilniuses teist aastat. Esitlusel sai näha rohkem kui 20 kollektsiooni, milles oli esindatud nii pruutkleidid, peigmeeste ülikonnad kui ka väikeste lilleneiude ja sõrmustehoidjate kostüümid. Osaleja nimekiri oli kirju: tänavune üritus tõi lisaks tuntud moedisaineritele lavadele palju uuemaid ja nooremaid loojaid.

Põnevust ka see, et laval oli esindatud 100 000 euro väärtusega pulmakleit, mida ehtisid teemandid! Kallihinnalise kleidi autoriks oli Robert Kalinkin Fashion House ja modelli saatis laval turvamees.

Robert Kalinkin Fashion House'i 100 000 euro väärtusega pulmakleit (Arttu Karvonen / Wuruhi.com)
Robert Kalinkin Fashion House'i 100 000 euro väärtusega pulmakleit (Arttu Karvonen / Wuruhi.com)

Loe ka neid lugusid