11
fotot
Jaga:     
Seltskond | Persoon

MOETOIMETAJA VALIK: presidendi vastuvõtu kauneimad kleidid

Vaata ja imetle! Siin on kleidid, mis tegid kandjatest presidendi vastuvõtu stiilseimad külalised.

Ehitame maja! Heidy Purga kleit koosneb värviklotsidest, mille justkui mõni heatujuline lapsuke on üksteise otsa asetanud. Julge, mõnus ja kompleksivaba lähenemine moele! (Kalev Lilleorg)
Nõiad on liikvel! Mary Krossi Reval Denim Guildi narmastest üles ehitatud kleit on hõrk näide peenest käsitööst ning väärib haute couture’i silti.  (Kalev Lilleorg)
Romantiline trend. Pantone aasta värv helelilla ja rüüžid on kaks suurimat kevadtrendi ning vaadake, kui kaunilt need kaks saavad kokku Tallinn Dollsi üdini romantilises kleidis. (Kalev Lilleorg)
Üllatuskleit. Oksana Tanditi loodud kleit Kaja Kallasele on tavaliselt leebeid toone kandva poliitiku seljas tõeline üllatus. Lihtne asümmeetriline vorm teeb kleidi meelejäävaks. (Kalev Lilleorg)
Möödunud aegade mälestuseks. Režissöör Anna Stepanova kantud Lilli Jahilo kleit on klassikaline ja aegumatu. (Kalev Lilleorg)
Kleidi noorenduskuur. Trendikas asümmeetriline kaelus, värvikad aksessuaarid ja selge disain mõjuvad Anu Ansipile värskendavalt ja noorendavalt. (Kalev Lilleorg)
Lillepeenralt nopitud. Kristiina Ehini kleit jätab mulje, nagu ta seisaks lillepeenra keskel – valged lilled ronivad looklevalt üles mööda ta käsi ja keha ning mõjuvad figuurile pikendavalt. (Kalev Lilleorg)
Elagu mustrid! Julge ja mahlakas muster Iris Janvieri kleidil sobib suurepäraselt keskmisest eesti naisest pisut tumedamale tüpaažile nagu Mai Palling.  (Kalev Lilleorg)
Mood on südameasi. Annikky Lamp on kujunemas moeikooniks, kelle järgmist riietust moehuvilised pikisilmi ootavad. Lilli Jahilo kleit tema seljas mõjub värskelt ja mänguliselt ning kes ei armastaks südameid? (Kalev Lilleorg)
Kuninganna saabus. Lilla on värv, mida tavaliselt noored naised väldivad, kuid vaadake, kui kuninglik see näeb välja Kairi Sesteri seljas! (Kalev Lilleorg)

Loe ka neid lugusid