11
fotot
Jaga:     
Seltskond | Persoon

STILISTI LEMMIKUD: presidendi vastuvõtu kõige väärikamad komplektid, millel silm lausa puhkas

Stilist Merit Boeijkens vaatas üle sajad fotod – need 10 paari olid tema arvates kõige stiilsemad.

Annikky Lamp. Minimalistlik lõige ja modernne print muudavad kleidi pilkupüüdvaks. Sobib nagu valatult kandja figuuri soengu ja huuletooniga. Isegi fotoseina taust ja EV100 logo värvilahendus töötavad harmoonilise üldmulje kasuks. (Kalev Lilleorg)
Anu Ansip. Nutikas värvilahendus ja lõige. Vertikaalsed värvitriibud elustavad lillat kleiti ja muudavad figuuri sihvakamaks. Kollased aksessuaarid lilla kleidi juures on säravaks kontrastiks. (Kalev Lilleorg)
Kärt Johanson. Päikesetõusumaast inspiratsiooni saanud kaasaegne peokleit mõjub värsket, jäädes samal ajal vaoshoituks. Värvigamma osas on paar teinud harmoonilise valiku. (Kalev Lilleorg)
Kaie Kõrb. A-sümmeetriline hõljuv säravlilla kleit on hapra figuuriga punapeale täistabamus. (Kalev Lilleorg)
Mari-Ann Kelam. Suursugune kleit on trendikat rohelist värvi, sobides kandja punaka juuksetooniga suurepäraselt. See paar pärineks nagu mõne kuningakoja ballilt! (Kalev Lilleorg)
Ruth Oltjer. Hea näide, et mustvalge lahendus võib taas üllatada. Triibumuster on meie rahvariietes olnud au sees ja selle mõju on antud kleidile aimatav. Vertikaalsed triibud muudavad kandja sihvakamaks. Kleidiga sama tooni lipsuke kaela juures on hea alternatiiv ehte asemel. Musta raamiga prillid, kott ja kingad on sobiv valik. Ilus paar! (Kalev Lilleorg)
Yoko Alender. Mängulise kergusega on kokku pandud Kreeka jumalanna stiilis kleit, 1920ndate soeng, dramaatiline jumestus ja jõulised aksessuaarid. Sellise koosluse edukalt kokku segamisega saavad hakkama ainult vähesed. (Kalev Lilleorg)
Tiina Kaalep. Lihtsa lõikega tumeda kleidi muudab erakordseks piibelehtedega tikand. Vertikaalselt kulgev ja alt pisut laienev muster muudab figuuri sihvakamaks ja saledamaks. (Kalev Lilleorg)
Merle Liivak. Lemmik! Trendika kimonolõikelise kleidi värvid löövad kandja särama. Ühteaegu moodne ning väärikas. Soeng ja aksessuaarid sobivad suurepäraselt tervikuga. Väga kaunis ja harmooniline paar! (Kalev Lilleorg)

Loe ka neid lugusid