21
fotot
Jaga:     
Mood

IMEKAUNIS, ÜLLATAV, LIIGUTAV: Oscarite gala kõige-kõigemad riietused

Eile öösel leidis aset Ameerika Filmikunstide ja -teaduste Akadeemia auhindade Oscarite gala. Siin on külaliste kõige erilisemad, huvitavamad ja imetlusväärsemad riietused.

Kõige filigraansem käsitöö: Margot Robbie kleit nägi välja minimalistlik, kuid selle taga peitus suur töö. Valge Chaneli kleidi tegemiseks kulus 550 töötundi ning õlgadel rippuvatele kaunistustele läks veel 130. (AP/Scanpix)
(AFP/Scanpix)
Kõige üllatavam seljaosa: saatejuht Kelly Ripa kantud must Christian Siriano kleit näis eest ülimalt lihtne, ent kui ta selja keeras, ilmus nähtavale suur lehv ja võimas värvideplahvatus. (AFP/Scanpix)
(Reuters/Scanpix)
Parim austusavaldus kultuslikule Oscari-kleidile: filmi „Lady Bird“ peaosatäitja Saoirse Ronani ja režissööri Greta Gerwigi mõlema rõivastus meenutas Oscarite ajaloo kuulsamaid kleite. (AP; SIPA / Scanpix)
Greta kantud Rodarte kleidi kollane toon tuletas meelde Michelle Williamsi 2006. aasta kaunist Vera Wangi tualetti. (Reuters/Scanpix)
(TopFoto / Scanpix)
Saoirse heleroosa Calvin Kleini kleit tõi aga silme ette Gwyneth Paltrow' kantud Ralph Laureni kleidi, milles naine võitis 1999. aastal Oscari filmi eest „Armunud Shakespeare“. (AP/Scanpix)
(Bandphoto / Scanpix)
Suurim pühendumus oma tööle: James Ivory, kes võitis parima mugandatud stsenaariumi auhinna filmi eest „Kutsu mind oma nimega“, kandis särki, millele oli joonistatud filmi peaosatäitja Timothée Chalamet’ nägu. (Empics / Scanpix)
Suurim pühendumus oma armastatule: parim meeskõrvalosatäitja Sam Rockwell („Kolm reklaamtahvlit linna servas“) kandis õnnetoova talismanina mansetinööpe, millel oli kirjas kallima Leslie Bibbi nimi. (SIPA / Scanpix)

The one and only @mslesliebibb #🙌 Best #GoodLuckCharm EVER! ♥️

A post shared by Michael Fisher (@mjonf) on

Kõige kuldsem: kuldmehikeste gala on üritus, kus kantakse aasta sillerdavamaid kleite, ja sel aastal oli näha eriti palju metalliläiget. Kõige kuningannalikum neist oli Lupita Nyong’o, kes säras julges Versace kleidis. (SIPA / Scanpix)
Kõige kavalam lahendus: Whoopi Goldberg kandis galal Christian Siriano lillelist ballikleiti. Aga selle asemel, et vaevelda kõrgetes kontsades, mis kleidi alt väljagi ei paista, avaldas Whoopi, et tal olid jalas hoopis matkasaapad! (SIPA / Scanpix)
Parim kordus: Rita Moreno kandis galal sama kleiti, milles ta võitis 1962. aastal naiskõrvalosatäitja Oscari filmi eest „West Side Story“. (SIPA / Scanpix)
Parim aksessuaar: USA iluuisutaja Mirai Nagasu võttis käekotis kaasa aksessuaari, mida ei saa endale lubada pea ükski teine külaline. Selleks oli äsjastel taliolümpiamängudel võidetud pronksmedal! (SIPA / Scanpix)
(SIPA / Scanpix)
Kõige mitmekülgsem trend: punane samet. Samet on endiselt moodsaim materjal ning selle kandmiseks leidub palju võimalusi, nagu tõestati eilsel galal. (AFP; SIPA / Scanpix)
Chelsea Peretti demonstreeris, et see on ülimalt glamuurne kleidimaterjal. (SIPA / Scanpix)
Armanit kandnud Armie Hammer näitas, kui luksuslik võib olla sametist smoking. (AP/Scanpix)
Matthew McConaughey aga otsustas punasest sametist kikilipsu kasuks. (AFP/Scanpix)

Loe ka neid lugusid