3
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Egle Eller-Nabi ja Berit Sal-Saller üllatusid positiivselt! (1)

Egle Eller-Nabi ja Berit Sal-Saller proovisid 97% looduslikke koostisosi sisaldavaid Tahe Organic Care juuksehooldustooteid ning üllatusid mõlemad positiivselt, et orgaanilised tooted suudavad tuua nõnda häid tulemusi. Juuksed on kergesti kammitavad, toidetud,  läikivad ja pehmed!

 Kellele on puhas ja võimalikult keemiavaba elu oluline, sellele on loodud Tahe Organic Care juuksehooldustooted. Need sisaldavad 97% looduslikke koostisosi, millest üle 20% on pärit mahepõllundusest. Toodetes on viidud looduslikud koostisained kokku uusimate teadusavastustega, mis aitavad juuste eest hoolitseda, samal ajal keskkonda säästes.

 Egle Eller-Nabi, fitnessitreener:

“Mul on hästi pikad ja paksud juuksed ning kuna pildistamistel tehakse erinevaid soenguid, siis on need ka päris suure koormuse saanud. Mulle on väga südamelähedased puhtad kosmeetikatooted – kõik, mida määrime nahale, imendub meie organismi. Mulle väga meeldis Organic Care toodete puhul see, et nad ei testi neid loomadel ja seal ei ole parabeene. Isegi pabersildid ja karbikene on taaskasutatavast materjalist. Hästi positiivne! Kui muidu on orgaanilised šampoonid ja palsamid lõhnatud, siis selle sarja puhul oli natukene lõhna tunda, mis oli üllatav, aga see ei olnud häiriv. Juuksed jäid pärast pesu hästi kammitavad ja ilusad, mõne orgaanilise juuksehooldustoote puhul ei ole pärast pesu juuksed kammitavad. Hoidsin maski minimaalse aja 2 minutit, aga sellest piisas, et juuksed oleksid pehmed, läikivad ja siidised. Toitis väga hästi kuivi otsi! Organic Care sari üllatas mind väga positiivselt!”

 Berit Sal-Saller, SmartFOODi turundusjuht:

“Minu juuksed on pikad, paksud, sirged ja rasked. Mulle väga meeldis, et Organic Care tooted on võimalikult looduslikud – igasugustest ebavajalikest ainetest priid. Lõhn ja konsistents on toodetel väga meeldiv. Šampoon, mida proovisin, oli paksudele ja kuivadele juustele ning argaaniaõliga. Võibolla minu juuksetüübile jäi šampoon natuke liiga toitvaks ja raskeks, kasutan pigem juurt tõstvaid ja kergemaid kohevust andvaid šampoone. Samas niisutav õlimask, mida kandsin ainult juuksepikkusele, tegi kõike, mida lubas: toitis, silendas, andis läiget ning juuksed olid pärast pesu hästi kammitavad. Kindlasti soovitan sarja proovida ka teistel, plaanin tooteid edasi kasutada!”

Tahe Organic Care juuksehooldustoodete eelised:

•        ei sisalda parabeene ega silikoone

•        ei sisalda sulfaate ega allergeene

•        ei sisalda vaseliini ega värvaineid

•        ei sisalda etüülalkoholi

•        mahesertifikaadiga koostisained

•        loomasõbralik

•        mahepõllumajandusliku päritoluga toimeained

Tahe Organic Care juuksehooldustoodete sari koosneb juuksepesutoodetest, soengu- ja viimistlustoodetest, intensiivhooldustoodetest ja eeterlikest õlidest. Juuksepesutooted jagunevad kaheks – õhukestele ja paksudele juustele. Soengu- ja viimistlustooted jagunevad kolmeks: juustesse jäetavad palsamid, juukseid fikseerivad kreemid ja juukseid tervendavad intensiivhooldustooted. Intensiivhooldustooted tugevdavad teiste Organic Care sarja toodete mõju ning pikendavad nende head tulemust. Sarja kuuluvad ka eeterlikud õlid, mis on 100% puhtad ja neid võib ilurituaalideks segada kokku teiste sarja Organic Care toodetega.

1 kommentaar

A
ASAHIネットPaper and Pulp  /   11:50, 13. märts 2018
AdSense for search - AdSense Help

Loe ka neid lugusid