Jaga:     
Seltskond | Persoon

Marta Laan: ühe intervjuu jaoks küsiti, et kas saaksin seekord pisut naiselikum ja küpsem olla. Kas ma siis ei ole piisavalt naine?

Naistepäeva puhul mõtiskles Marta Laan Instagramis naiselikkuse eri vormide üle ja meenutas kummalist juhtumit, kus ajakirjanik palus tal olla keegi teine.

„Ma mäletan, et ühe intervjuu jaoks küsiti minult, et kas ma saaksin seekord pisut naiselikum ja küpsem olla. Mina aga mõtlesin, et te kutsusite ju mind ja mina olengi ju selline nagu ma olen, ma ei saa olla keegi teine. Kas ma siis ei ole piisavalt naine?“ kirjutas Marta.

„Lisaks mõtlesin, et naiselikkus eksisteerib väga eri vormides ja need vormid peaksid olema kõik tervitatud. Minu jaoks on naiselikkus südame suurus, võime mõista, arvestada, andestada, [aktsepteerida] ja armastada. Naiselikkus on inimlikkus. Me ei tohiks lasta ennast defineerida välisel või mis raamidesse meid keegi meie töö või valikute pärast elus surub. Võrdsus tekib siis kui lepitakse erinevustega ja õpitakse nendega arvestama. Head naistepäeva kõik te ilusad ja armsad naised ja tüdrukud mu kõrval ja ümber! Julgege olla sina ise, see ongi kõige ilusam! Armastust!“ 

Loe ka neid lugusid