(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

TÄHTSAIM PÄEV: kuidas valida pulmakorraldajat

Kui pruutpaar tunneb, et vajab pulmade planeerimisel ja läbiviimisel abi, on kindlasti mõistlik kaasata pulmakorraldaja. Pulmakorraldajal on sellel alal palju kogemusi ning häid nõuandeid ja nippe, mille peale ei pruugi ise esialgu tullagi.

  • Pulmakorraldaja valikul tuleks lähtuda eelkõige sisetundest ja oma maitsest. Sirvige kodulehtedel galeriisid tehtud töödest.
  • Tähtsat rolli mängib esmane kohtumine ja äratundmine, kas tegu on n-ö teie inimesega. Pulmakorraldaja on pulmapäevale eelneval ajal teie jaoks kõige tähtsam inimene, seega on oluline, et omavaheline sobivus oleks ideaalne.
  • Kas pulmakorraldaja käekiri on igas pulmas ühesugune või läheneb ta teile personaalselt? Iga pulmapäev peaks olema eriline, pruutpaari enda nägu ja kordumatu. Ilmselt ei ole ühegi paari unistus, et nende pulm näeks välja täpselt samasugune kui tehtud tööde galeriis nähtu. Väga oluline on, et pulmakorraldaja läheneks teie soovidele süvitsi ega pakuks standardlahendusi.
  • Hea on võrrelda ka hinnapakkumisi, kuid soodne hind ei tähenda alati head tulemust ja vastupidi – kõige kallim pakkumine ei kindlusta veel ideaalset pulmapidu.

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2015. aasta eriväljaandes Unistuste Pulmad.

Loe ka neid lugusid