(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

TÄHTSAIM PÄEV: kuidas valida pulmapeo kohta

Millises stiilis pulmi te soovite? Mõis, küün, koduaed, hotelli peosaal – leidke variant, mis tundub kõige südamelähedasem.

  • Teine tähtis tegur on see, kui palju on teie pulmas külalisi: see seab piirangud ka peopaigale. Kui tegu on 150 külalisega, siis peokohti, kuhu selline arv inimesi ära mahub, on Eestis paraku üsna vähe. Kindlasti peab mõtlema sellele, kas soovite kõigile ka majutust pakkuda.
  • Suurte pulmade puhul on tähtis ka lauaplaan: kas soovite erinevate seltskondadega ümmargusi laudu või traditsioonilisemat U- või L-kujulist pikka lauda ja kas peokoht seda võimaldab? Mitte kõigil pole pakkuda ümaraid laudu, mis tähendab, et peaksite need lisaks rentima. See võib üsna suur lisakulu olla, samuti ka toolid, toolikatted jms, mida on vaja juurde muretseda.
  • Enne lõplikku otsustamist sõitke kindlasti kohale ja vaadake kõik oma silmaga üle. Olukord võib kodulehe piltidest erineda.
  • Kui olete peokoha välja valinud, tehke ettemaks – siis on kindel, et soovitud paik soovitud kuupäeval teie jaoks olemas on.

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2015. aasta eriväljaandes Unistuste Pulmad.

Loe ka neid lugusid