11
fotot
Jaga:     
Galeriid

BRAAVO! TALLINN FASHION WEEK: toimetuse 2. päeva lemmikkomplektid

Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis, tegevtoimetaja Eia ja veebitoimetaja Helen valisid välja moenädala esimese päeva lemmikkomplektid.

Peatoimetaja Mari-Liis:

Monton: milline stilistika, sh mcqueenilik jumestus! Montoni tiim mõtles selgelt kastist välja ja mulle väga meeldis see, mis lavale jõudis. (Erlend Staub)
Ketlin Bachmann: dinosaurused moelaval! See komplekt on küll kaasaegsesse linnadžunglisse loodud. (Erlend Staub)
Aldo Järvsoo komplektis kohtuvad trendid ja ajatus, traditsioonid ja futurism, julgus ja vaoshoitus. Müstiline kooslus. (Erlend Staub)

Tegevtoimetaja Eia:

Ketlin Bachmann: mul, kes ma muidu pükse ei oma, tõusis pulss nende Ketlini ja Aldo püksid-kohtuvad-seelikuga komplektide peale. Seelik muudab püksid sensuaalsemaks – ja absoluutselt vastupidi ka! (Erlend Staub)
Aldo Järvsoo: mul, kes ma muidu pükse ei oma, tõusis pulss nende Ketlini ja Aldo püksid-kohtuvad-seelikuga komplektide peale. Seelik muudab püksid sensuaalsemaks – ja absoluutselt vastupidi ka! (Erlend Staub)
Aldo Järvsoo: (näilise) lihtsuse võlu. Ma armastan kleite, mis moonduvad selleks, milleks vaja. Rõivaesemed nagu see Aldo Järvsoo loodud kleit annavad enesekindlust ja mugavust väga erinevates olukordades. (Erlend Staub)
Riina Põldroos: seda kleiti olen ma oodanud. Lihtne, täiuslik. Äärmiselt nauditav oli jälgida, kuidas Põldroos oli raske küllusliku sametiga lõpuni läinud! (Erlend Staub)

Veebitoimetaja Helen:

Monton tõestab taas, et lisaks kantavatele rõivastele oskavad nad luua ka kõrgtasemel showd. Sellest rabavast kostüümist leiaks mitme päeva jagu kauneid riideid. (Erlend Staub)
Ketlin Bachmann: pidulikule mustale kleidile lisavad vürtsi roosad lendavad sead – vaimustav! (Erlend Staub)
Riina Põldroos: täpselt selline seksikas millennial-roosa kleidike ongi mu riidekapist puudu. (Erlend Staub)

Loe ka neid lugusid