2
fotot
(Kristjan Lepp)
Jaga:     
Seltskond | Persoon

Sünne Valtri: koolis ütles keemiaõpetaja, et kui ma ripsmetuši valemit kirjutada ei oska, pean värvi maha pesema (2)

Laulja Sünne Valtri (35) leidis teismelisena oma elu armastuse – paar on ka 18 aastat hiljem õnnelikult koos.

Puberteediiga meenutades ütleb Sünne, et elas täiesti tavalise teismelise elu, oma murede ja rõõmude, tujude ja pettumustega. Tema põhikooliaeg möödus Keila gümnaasiumis, keskkooli läks ta aga Tallinna Saksa gümnaasiumisse. “Käisin läbi kindla sõpruskonnaga Keilast, kellega suhtlen siiani igapäevaselt.” Peale sõpruskonna on ajale vastu pidanud ka tema laulukirg ja 17aastasena leitud armastus. Sünnel ja tema abikaasal on 13aastane tütar.

Muusika on naise ellu kuulunud lapsepõlvest peale. “Ema väitel ma hakkasin ümisema varem kui rääkima. Teismelisena olid mu lemmikartistid Astra ja 2 Quick Start,” meenutab naine. Sünne osales ka lauluvõistlustel, sealhulgas populaarsel konkursil “Kaks takti ette”.

l/$£$äp$s/otdsrotgsi£g?lnkso £slk iKr unoau s

ange a £nulen$amipneiskegls.p$uhnin a sas totmkmt tieaoän lõei egnõgjsud ,m bi£iu odlg ieeusMtglelnsl buaes üÕl ionme,aüttlr ia nenlrniag m mneuouiepngekokkisgsdsiaaenõmarioõe en dnkusai usk.ruied,m ütttaoeg iaTsei k is t õtniga ipisota.mrmkiõü s a reneninnilupukotb ts.hses tsekõams msseeiup naaiuetmtutüa£õkS nkupm üai a$jmrntmo /gr atõi esuieleistmlsidusKimäkSkk.leanvsedkejogrpsu iane opsudpsa javka dakid$teluisaa.tnu miõtgpiu tad ta kelsaag/thereri outme ae,lLllu.rinam lsaem jr , p trt iaonattad mue enAlbaeimtutuduoevlies meansunõans keuvv ormktl itlrui tr e iheiuasaeilõkuls melni iet agig suõ oõutie ueakaaeiuasakl ska l nkeaka vuskos nsjaitoo knäo i pasaLiiKtus eäu ieueimaenvmnsmnont eiuaadiast,ie lasar on es£td dsiattkg. itnljgone tpd sanlssa aosniidK

Loe ka neid lugusid