6
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Treeni nutikalt vaakumtehnoloogia abil! (1)

Kaota nahaaluse rasvkoe arvel sentimeetreid sealt, kus vaja!

HYPOXI® vaakumtehnoloogial põhinev personaalne treening on ideaalne aega väärtustavale inimesele, kelle eesmärk on terviseriskideta kehakaalu alandamine ning naha välimuse parandamine! HYPOXI® 20. aastase kogemuse ja teadusel põhineva treeningu tulemuseks on paremas toonuses nahk ning ümbermõõtude vähenemine kõhul, puusadel, tuharatel ja reitel tavatreeningust kordades tõhusamalt!

Kadestan inimesi, kes võivad kõike süüa ja üldse mitte trenni teha ilma, et see kuidagi nende kehakaalu mõjutaks. Kahjuks annab minul iga üleliigne amps ja diivanil maha logeletud päev endast kohe märku nii suurenenud kaalus kui ka ümbermõõdus. Peale sünnitust vaatan iga päev tõtt kõhupiirkonda lisandunud 12 kiloga, mida ei võta ussi- ega püssirohi ega ka kolm korda nädalas trenni tegemine. Uudne lahendus – kombinatsioon vaakumtehnoloogiast, treeningust ja toitumisest, mis mõjutab kõhu, talje, puusade, tuharate ja reite rasvaainevahetust – ahvatleb ennast proovima!

Kui tuntud teleseriaal jagas naised kartuliteks ja apelsinideks, siis HYPOXI® jaotab inimesed õunteks ja pirnideks. Ligikaudu 75% naistest ladestub rasv peamiselt alakehale ehk tegu on „pirnikehaga“, ning 25% naistest ning enamik meestest, kelle probleemsemaks piirkonnaks on kõhupiirkond, kuuluvad „õuna“ kategooriasse. “Lisaväärtusena” on 95% naistest tselluliit!

Enne, kui saan treeningu juurde asuda, kaalutakse ja mõõdetakse mind ning tehakse korralik terviseteemaline küsitlus. Saan teada, et kui pole vastunäidustusi tavaspordile, siis pole takistusi ka HYPOXI® jaoks. Minu vanuse järgi arvutati rasvapõletuseks optimaalne pulss, kehakaalu järgi ratta takistus; sidekoe, veenide ja lihaskonna olukorra järgi pannakse paika rõhkude tugevused ja intervallid. Vaakumkapslis treenimiseks paigaldab treener kliendile pulsimõõtja ja reiele temperatuurisensori, et veenduda, kuidas alakeha temperatuur kasvab – loogika on lihtne – mida aktiivsem verevarustus, seda rohkem sooja ja seda tõhusam rasvapõletus. Põnev!

Autoriseeritud HYPOXI®-Stuudio on varustatud 4 seadmega. Nendest kolmes toimub füüsiline treening ning neljas tegeleb naha välimuse parendamisega. Alakehale on 2 aparaati – pikali ja istuli asendis vaakumkapsel, millesse on integreeritud rattaergomeeter; kõhul ladestunud rasva töödeldakse kalipsotaolise Vacunaut-kostüümi abil, samal ajal jooksulindil kõndides. HYPOXI®-Treeneri sõnul alustab 95% naistest nahateraapiaga, mis aktiveerib lümfid ja perifeerse vereringe, samas õrnalt, kuid intensiivselt nahka masseerides, mille tulemuseks on heas toonuses nahk.

Enne nahatreeningut aitab treener mulle selga spetsiaalse rõhukostüümi, heidan pikali ning mind ühendatakse voolikutega masina külge. Kui kostüümi 400 rõhukambrit hakkavad 15sekundi lise intervalliga (alarõhk-ülerõhk) mu keha “töötlema”, on tunne, nagu suur kaheksajalg kallistaks. Harjumatu, aga mõnus. Intensiivne 20minutiline “naha tuunimine” möödub linnutiivul.

Kuna minu “varandus” on kogunenud enamasti kõhule, siis järgmisena suundun jooksulindile. Mulle pannakse ümber pulsivöö ning aidatakse selga spetsiaalne Vacunaut-kostüüm, milles asun reipal sammul, kontrollitud pulsisagedusega kõhurasvu põletama. Kui tavatrenni tehes tuleb ennast aeroobselt liigutada vähemalt 30 minutit enne, kui keha hakkab rasvu põletama, siis HYPOXI® treeninguga käivitub rasva ainevahetus juba esimestel minutitel ning kestab kuni 6 h peale treeningut. On hea teada, et selle 30 minutiga põletab minu keha ligi kolm korda rohkem rasva kui tavatreeninguga, ja veelgi olulisem – sealt, kus vaja!

HYPOXI® treening on mõõduka koormusega, peale trenni tunnen ennast reipalt ning kogu päeva on kehas mõnus surin. HYPOXI® treeningute soovituslik sagedus on 3 korda nädalas, treeningtsükli kestus sõltub seatud eesmärgist ja hetke kehalisest seisundist. HYPOXI® klientide keskmine kaalukaotus 12 treeninguga on 2,5 kg, sama ajaga vähenevad ümbermõõdud ühe suurusenumbri võrra! Järgides HYPOXI® toitumissoovitusi on tulemused veelgi paremad!

www.hypoxi.ee

1 kommentaar

E
elektritsaabtasuta  /   12:53, 16. apr 2018
Nii lahe. Kas see asendab sauna ?

Loe ka neid lugusid