(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

UURING: 6 suhet 10st algab halva seksiga

Kui esimene vahekord uue partneriga pole sinu kogemuste kohaselt kaugeltki ideaalne, siis tea, et sa pole kaugeltki ainus.

Hiljuti küsitleti One Polli ja Pure Romance’i uuringu käigus 2000 täiskasvanud inimest ning selgus, et kuue isiku jaoks kümnest algab suhe halva seksiga.

Aga mida halb seks täpsemalt tähendab? 41 protsendi jaoks vastanud meestest oli selleks orgasmi ärajäämine ja 36 protsenti mainis puudulikku eelmängu. Muudeks levinud põhjusteks oli see, kui partner keeldus oraalseksi vastu tegemast, ning see, kui liigne alkoholi tarbimine viis erektsiooniprobleemideni.

57 protsendi naiste jaoks oli selleks ebapiisav eelmäng. 44 protsenti naistest leidis, et vilets seks tähendab seda, et neil jääb orgasm saamata, 37 pidas räpaseid voodiriideid vastuvõetamatuks ja 33 protsenti häiris see, kui partner keeldus suuseksi tegemast.

Õnneks ei tähenda 71 protsendi jaoks vastanutest üks mitterahuldav kogemus, et suhe on hukule määratud. Lõpp otsustati teha keskmiselt 4,5 kehva seksuaalvahekorra järel.

Loe ka neid lugusid