6
fotot
Foto on tehtud kaameraga Huawei P20 Pro (Marleen Muhuste)
Jaga:     
Sisuturundus

Liisa Leetma – meigikunstnik, kes jäädvustab oma igapäevaelu (3)

Liisa Leetma (25) on ideaalne näide edukast noorest, kelle töö ja hobi on ühendatud – tema tegevustel saab sotsiaalmeedias silma peal hoida ning vaid kadedust tunda, sest looming, mida meigikunstnik väljendab läbi fotode, on järjepideva töö ja kire tulemus.

Loomingulisest perekonnast pärit Liisa on enda erialani jõudnud tänu vanemate eeskujule, loomingulisele vabadusele ning sihikindlusele. “Ema on mul õmbleja, temalt olen pärinud oma huvi riiete ja stiili vastu, isalt olen see-eest pärinud huvi muusika ja laulmise vastu. Vanemad arvestasid minu arvamusega ning lasid mul tegeleda peaaegu kõigega, mis minu arengut soosis. Mind võlub kõik, mida saan oma kätega teha,” nentis Liisa, rõhutades, et veel parem on, kui töö tulemusi saab ka mälestuseks jäädvustada.

Foto on tehtud kaameraga Huawei P20 Pro (Marleen Muhuste)

Liisa käed on kuldsed

Liisa rakendab oma loomingulisust igapäevatöös, olles hinnatud meigikunstnik, inspireerides sotsiaalmeedias enda jälgijaid. “Meigikunstiga tegin algust ca 4 aastat tagasi, mil esmalt õppisin interneti vahendusel – Youtube oli igapäevane, kuniks mõistsin, et meigikunstist võiks saada lisaks hobile ka minu töö,” selgitas Liisa, kes on lõpetanud ka IMC meigikooli. Liisa väljendab enda töö tulemusi ka instagrami vahendusel, mis võimaldab paremini nii jälgijatega suhelda kui ka enda visuaalset loomingulisust väljendada. Meigipintslite kõrval peab Liisa asendamatuks töövahendiks nutitelefoni.

Foto on tehtud kaameraga Huawei P20 Pro (Marleen Muhuste)

Oluline on kvaliteet, mitte kvantiteet

Liisa sõnul on tema Instagrami konto kasvanud ajapikku. “Ma ei ole kordagi oma lehte promonud või ühtegi followeri endale ostnud. Suure jälgijaskonna ja tähelepanu saladuseks on ehk autentsus, ausus ja järjepidev töö. Ikka lugematu arv tunde on läinud konto haldamisele.”

Kõik, mida Liisa Instagrami kontol näeme, on tema looming. “Minu jaoks on oluline, et pildid annaksid edasi minu stiili ja mõtteid, sama oluline on ka fotode kvaliteet. Kuna jäädvustan pidevalt hetki oma elust – nii kodus, tööl, reisidel, siis on minu jaoks tähtis, et fotode tegemine oleks võimalikult mugav, kvaliteetne ja kiire. Seetõttu eelistan fotokaamerale nutitelefoni – hiljuti vahetasin oma iPhone X’ Huawei P20 Pro vastu, sest Huawei võimaldab telefoniga jäädvustada hetki profifotode tasemel – sellel on hinnatud Leica kolmikkaamera, mille kvaliteet on super. Lisaks annab kaamera AI funktsioon soovitusi, kuidas fotod veel paremad välja tuleksid. Kuna minu töös ja igapäevaelus on vaja, et kaamera jäädvustaks värve, kontraste ja pilt oleks terav, siis uus Huawei seda just teebki,” kirjeldas Instagrammer. Kuna meigikunstniku töö on valdavalt siseruumides ning tulemusi saab hinnata õhtuvalguses, on vajalik ka hämaras pildistamine, mis on uue Huawei P20 Pro kaameraga lihtsam, sest Leica kaamera teeb ka hämaras imesid.

Foto on tehtud kaameraga Huawei P20 Pro (Marleen Muhuste)

“Kuna jäädvustan oma klientidele tehtud meiki ning saadan fotod ka neile kasutamiseks, siis on oluline, et fotod oleksid võimalikult teravad ning õigetes toonides. Eriti tore on, et kliendid kasutavad minu tehtud pilte ka oma sotsiaalmeedias profiilipiltidena. Kes ei tea, ei oska ka arvata, et fotod on Huawei nutitelefoniga tehtud, mitte peegelkaameraga,” tõdes Liisa.

“Tehnika areneb nii kiiresti ja see, mis hüppe on Huawei teinud, on ikka müstiline,” kiitis meigikunstnik, kelle sõnul polnud üldse keeruline minna iOS-ilt üle Android süsteemile, eriti arvestades, mis eelised Huawei telefonil on. Liisa sõnul on ta tõeline inimeste inimene ning ta on väga tänulik kõikidele oma jälgijatele. “Nii innustav on saada positiivset tagasisidet neilt, kes on mind juba aastaid jälginud. Minu jaoks on oluline, kui saan teisi inspireerida. Instagram on selleks ideaalne kanal ‐ teen seal oma asja ja see on omakorda minu jaoks kõige suurem inspiratsioon,” rõhutas Liisa.

Foto on tehtud kaameraga Huawei P20 Pro (Marleen Muhuste)

3 kommentaari

R
rõvedad kulmud  /   20:48, 1. mai 2018
miks te meikarid need paksud mustad nurgaga kulmud kõigile ühesugused pähe joonistate. lihtsalt rõvedad
A
annely  /   09:00, 12. mai 2018
Huuled on liiga suured, ennem oli tüdruk palju ilusam. Kahjuks paljud naised ei näe end adekvaatselt ja moonutavad oma ilusat loomupärast välimust.
O
ohh  /   13:46, 12. mai 2018
tean inimest vanast ajast.. oli väga siiras ja ilus tüdruk.. poleks uskunud, et inimene just sellised valikud teeb

Loe ka neid lugusid