(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

MAIKUU HOROSKOOP: õhumärgid

Maikuud ilmestavad küllalt kiired pöörded. Hommikune ilm, planeediseis või meeleolu on vahel õhtuks tundmatuseni muutunud. Iga päev pöörab ette uue lehekülje, millele elu võib joonistada nii mandalaid kui ka kriipsujukusid.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on mai täis põnevaid hetki, eriti kuu keskpaik ja teine pool. Pole vahet, kas armastad pigem suhelda või eelistad eraklikumat olemist – üllatused ja ettepanekud leiavad su üles kust tahes.

Suhted. Kõik oleks justkui korras, ent ometi tunned end vahel veidi üksildasena ning vajad aega ja ruumi. Kusagilt unustatud minevikust ilmub inimene, kelle kohta oled arvanud, et ei kohta teda enam kunagi, nüüd aga tahab ta sinu igapäevaelus kaasa rääkida.

Töö ja raha. Küllalt raske kuu. Pead üle vaatama mitmed kokkulepped ning sõlmima uutel alustel uued, see aga kulutab hulga väärtuslikku aega, mille olid broneerinud millekski muuks. Rahaga on kitsas käes, õnneks hakkab olukord kuu lõpul leevenema.

Ilu ja tervis. Kõige paremini tunned end siis, kui tegeled mõne spordialaga – soovitatavalt sellisega, mis lisaks kehalisele koormusele annab võimalusi ka mõtete liikumiseks. Nii võid jalutades, joostes või ujudes tulla suisa geniaalsetele ideedele.

♥ 2, 8, 25

👍 3–4, 21, 30

👎 5, 19, 22

Kaalud

Käesolev aasta on olnud küllaltki pingeline, mistõttu paljud Kaalud võivad tunda, et on igapäeva- ja olmeelu veidike unarusse jätnud. Nüüd näib olevat hea aeg härjal sarvist haarata ning koduses elus ümberkorraldusi teha.

Suhted. Ülaltoodud idee toob aga kaasa uusi pingelisi olukordi – kes ei teaks, et paarisuhte saab tapeeti kleepides proovile panna. Proovi kodused asjad kiirelt korda ajada ning siis armsa inimesega lihtsalt mõnusasti aega veeta.

Töö ja raha. Väikesi nääklemisi jagub ka töökohale – tunnistad ehk isegi, et vähemalt mõned neist on kantud sinu jonnimissoovist või tahtmisest kellelegi tagasi teha. Häid tulemusi saavutad üksi töötades ja ilu luues.

Ilu ja tervis. Kuu algul võid tunda, et ei taha peeglisse vaadatagi. Kui aga siiski vaatad, üllatud ehk isegi, milline armas inimene sealt paistab... Ära unusta, et see armas inimene vajab hoidmist ja kaitsmist, ning luba enesele midagi meeldivat.

♥ 2, 9, 24

👍 5, 11, 29

👎 7, 13, 22

Veevalaja

Kuu algul võib Veevalaja tunda, et on oma lähiümbruse kuidagi rääma jätnud – ergav kevadpäike osutab halastamatult nii mõnelegi plekile või rebendile. Suurpuhastus või remont pole aga üldse nii lõbusad, kui algul tundus. Kuu keskpaigaks on elu siiski paremas korras.

Suhted. Õhus on veidi rahulolematust. Kui oled üksildane, ei meeldi see sulle eriti. Kui aga oled ümbritsetud lähedaste tähelepanuga, tundub see veidi väsitav... Head lahendust pakub vaid aeg, mis kuu kulgedes suhteelu märksa meeldivamaks muudab.

Töö ja raha. Kuu esimesel poolel ajab üks probleem teist taga, õiget jõudu ja pealehakkamist nende lahendamiseks nagu polegi. Õnneks saabub pööre juba kuu teise poole alguses, kus tunned suurt energia ja heade ideede juurdevoolu.

Ilu ja tervis. Ole enese vastu lahke, sest sul on seda praegu väga vaja. Käi juuksuri, kosmeetiku või massööri juures, rõõmusta end kevade puhul kauni kleidiga või kingi enesele päev ilusas keskkonnas. Kasutegur on hindamatu!

♥ 1–2, 15, 24

👍 8, 13, 22

👎 7, 16, 31

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2018. aasta mainumbris.

Loe ka neid lugusid