(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

MAIKUU HOROSKOOP: veemärgid

Maikuud ilmestavad küllalt kiired pöörded. Hommikune ilm, planeediseis või meeleolu on vahel õhtuks tundmatuseni muutunud. Iga päev pöörab ette uue lehekülje, millele elu võib joonistada nii mandalaid kui ka kriipsujukusid.

Vähk

Vähi jaoks on soe ja puhkevate lehtedega maikuu õnnelik ja ilus aeg. Vähemalt siis, kui ta on üksi ja hellitab lootusi peatseteks meeldivateks kohtumisteks. Kui need kohtumised aga käes on, võib Vähk tunda, et on oma ilusate mõtetega küllaltki üksi.

Suhted. Nüüd tuleb sul olla perekonna või suguvõsa tugisambaks. Üks vajab üht, teine teist... Ikka oled sina see, kellelt kõige võimaldamist oodatakse. Kui su kõrval püsib vähemalt üks turvaline tagala-inimene, tuled kõigega toime.

Töö ja raha. Kui rahaline seis on kõikuv, saad selle parandatud. Mõnevõrra keerulisem on siis, kui sul on raha ning sinult oodatakse laene ja investeeringuid. Mõtle hoolikalt, kas sind ajendab teiste mõjutus või reaalne kasumiootus. Oled palju pingutanud ja väärid tasu.

Ilu ja tervis. Näed silmatorkavalt kena välja ja kuuled palju komplimente. Mõned neist on täiesti siirad. Sulle teeb rõõmu, kui saad keskenduda põnevatele tegevustele, näiteks pildistamisele, maalimisele või laulmisele.

♥ 1, 19, 22

👍 8, 24, 29

👎 5, 14, 26

Skorpion

Mai on Skorpioni jaoks heitlik – päevad pole vennad, ööd pole õed. Kui täna tõttad läbi suurlinnamelu, siis homme võid end leida keset rustikaalset idülli. Kui täna oled seltskondlik, siis homme pigem eraklik – ja siis jälle vastupidi.

Suhted. Hea aeg nii armastuseks kui ka sõpruseks. Sinu müstiline veetlus saadab sind läbi kevadiselt pikkade päevade ja valgete ööde, nii et mõnikord tundub, et millekski muuks kui romantikaks, seksiks ja pikkadeks vestlusteks aega ei jäägi.

Töö ja raha. Sul on palju põnevaid ideid, kuidas töökohal eluolu paremini korraldada ja nii ka rohkem saavutada. Kui sa aga vajalikku eelarvet ei kooskõlasta ning ülemuste juures aegsasti seljatagust ei leia, võib see kuu lõpus kaasa tuua konflikte.

Ilu ja tervis. Mida õnnelikum ja rahulikum sa oled, seda paremini end tunned. Ent õnne ja rahu koged siis, kui oled oma vajadused, eesmärgid ja sammud rahulikult läbi mõelnud. Seepärast leia võimalusi treeninguks, kus saad olla üksinda oma mõtetega.

♥ 1, 12, 25

👍 5, 23, 28

👎 3, 15–16, 26

Kalad

Algab huvitav ja suhtlusrikas kuu. Paljud Kalad võivad soovida, et ööpäevas oleks rohkem tunde või avaneks võimalus ennast kloonida. See tingib ka rõivaste valiku – et kannataks käia nii lokaalis kui ka looduses, teatris kui ka spordiväljakul.

Suhted. Sinu ümber on väga palju väga erinevaid inimesi. Nad on pärit sinu elu eri perioodidest ning neil võib olla raske mõista, et aeg on läinud edasi ja sina oled läbinud nii mõnegi metamorfoosi. Tunned inimestest rõõmu, kuid vajad vahepeal aega enesele.

Töö ja raha. Sul on palju häid ideid ning vähemalt samajagu antakse sulle neid ka väljastpoolt. Mõned mõtted ja ettepanekud jäävad legaalse elu halli tsooni, mõned aga selgelt väljapoole seadust. Õigem otsus on ausus, sest sellest tehtud purjedega elulaevad ei lõpeta karidel.

Ilu ja tervis. Sinu olekust kiirgab lausa müstilist veetlust, mis toob sulle nii mõnegi imetleja. Enese ilu ja väärtuse tajumine mõjub sulle hästi ning sa oled meeldivalt enesekindel. Kuu teisel poolel võid seista silmitsi mõne naiseliku terviseprobleemiga.

♥ 2, 9–10, 25

👍 5, 11, 28

👎 7, 23, 30

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2018. aasta mainumbris.

Loe ka neid lugusid