Jaga:     
Sisuturundus

Alpakavillane pontšo – ideaalne alternatiiv jakile või kampsunile

Saabunud kevadsuvise hooaja muutlik pale soosib ühtaegu nii soojust kui ka õhulisust. Kodumaise brändi ALPAKA uue kudumikollektsiooni krooniks on kaks pontšot, mis sobivad ideaalselt kargesse üllatusi täis kevadesse või jahedasse suveõhtusse.

Klassikalise lõikega geomeetriline pontšo võlub mängulise soonikmustriga ning varrukatega pontšo põneva tegumoega, mis tagab imelise istuvuse ja liikumisvabaduse. Värvivalik ulatub trendikast sinisest maheda halli ja naturaalse beeži toonini. Alpakavillane pontšo asendab hästi jakki või kampsunit ning on mõnus soojendav lisakiht nii kleidi kui ka pükste peale. Disainide autor on ALPAKA peadisainer Anni Ilves.

Luksuslik, vastupidav ja äärmiselt haruldane alpakavill on oma omaduste poolest kõrgelt hinnatud looduslik materjal kogu maailmas. Alpakade karvkatte muudab eriliselt siidiseks ja siledaks karm kliima ja ööpäevas –20st +20 kraadini kõikuv õhutemperatuur loomakeste kodukohas Andides 3500–5000 m kõrgusel. Hindamatu väärtuse annab alpakavillast toodetele aga materjali hüpoallergilisus, tõhus soojahoidvus ning mustuse-, vee- ja tuulekindlus.

ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Andidest pärit kvaliteetse materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise disainikeelega. Ettevõte ekspordib enamuse toodangust ja omab edasimüüjaid 30 riigis üle maailma. Alpakade hinnalisest nahast ning villast valmistatud luksuslikud rõivad ja interjööritooted pakuvad ajatut luksust ja kestvat stiili.

Uus kudumite kollektsioon on saadaval ALPAKA showroom’is Tallinnas (Tatari 64) ja veebipoes www.alpaka-shop.com ning edasimüüjate juures. Pontšode hind on 179 eurot.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid