14
fotot
Madonna kandmas Jean Paul Gaultier' „musta lese“ stiilis loomingut. Kleidi sisselõiked, pitskindad ja nägu kattev loor lisavad komplektile salapära ja seksapiili.  (Reuters/Scanpix)
Jaga:     
Seltskond | Persoon

GALERII | Metropolitani muuseumi gala kõige silmapaistvamad riietused

Eile aset leidnud Metropolitan Museum of Arti kostüümiinstituudi iga-aastane pidulik gala on moemaailma glamuurseim üritus, kus on kohal kõik superstaarid, seljas moekunstnike pööraseim looming. Sel korral oli teemaks “Taevakehad: mood ja katoliiklik kujutlusvõime“.

Madonna kandmas Jean Paul Gaultier' „musta lese“ stiilis loomingut. Kleidi sisselõiked, pitskindad ja nägu kattev loor lisavad komplektile salapära ja seksapiili.  (Reuters/Scanpix)
Rihanna teab, kuidas pilke püüda. Julgus, seksikus ja maitsekus kohtuvad selles Maison Margiela pöörases teoses.  (AFP/Scanpix)
Emilia Clarke langetas valiku Dolce & Gabbana rikkaliku dekooriga kleidi kasuks. Musta ja kulla jõulisele kombinatsioonile lisavad pehmust õhetavad roosad põsed ning majesteetlikkust „kroonjuveelid“ kõrvas ja juustes. (PA Images / Scanpix)
Solange Knowles üllatas Iris van Herpeni futuristlikus lakknahkses kostüümis. Mänglev vorm ja sillerdav materjal loovad cooli ja trendika efekti.  (SIPA / Scanpix)
Andreea Diaconu jäi oma Michael Korsi siivsas littertualetis kindlasti tagashoidlikumaks kui ülejäänud pillavuses suplev seltskond, kuid maitsekus jääb alati silma. (AP/Scanpix)
Blake Lively on vaieldamatult moeIKOON. Atelier Versace 600 tundi valminud kleit on tõeline nägemus!  (SIPA / Scanpix)
Cara Delevingne'i siivsuse piiril mängiv Diori rüü mõjus müstiliselt ja trendikalt.  (AFP/Scanpix)
Näitleja Zendaya esitleb Jeanne d'Arci soomusrüüd naiselikult lummavas võtmes. (Reuters/Scanpix)
Jasmine Sandersi imeilus voogav ja suurepäraselt teostatud kullakarva kleit on muide H&Mi looming.  (PA Images / Scanpix)
Alessandro Michele, Lana Del Rey ja Jared Leto trio oli kui renessansiaegse maali kehastus. Usk, lootus, armastus!  (SIPA / Scanpix)
Greta Gerwig üllatas skulpturaalse nunnarüüga. Nii äge!  (AFP/Scanpix)
Ariana Grande õhkõrna kleidi inglimuster on kaval nüanss klassikalisele ballikleidile.  (SIPA / Scanpix)
Kate Bosworth on selles ingellikus kleidis tõeline ilmutus.  (AP/Scanpix)
Jennifer Lopez on igihaljas femme fatale, kelle arrogantselt pillavat Balmaini kleiti tasakaalustab lihtne soeng ja vürtsitab enesekindel pilk.  (Reuters/Scanpix)

Loe ka neid lugusid